Uw partner in transport en logistiek.


Met een vloot van eigen vrachtwagens en een efficiënte 24-uurservice verzorgt VPD meer dan 1000 zendingen en afhalingen per dag. Jarenlange expertise, ervaren medewerkers en een vlijmscherpe prijs-kwaliteitsverhouding. Daarom is VPD uw beste keuze als het gaat over transport en logistiek.



Prijsaanvraag

truck portret


VPD kent onze logistieke flow, onze toestellen en onze klanten grondig. Daardoor kunnen ze ons doeltreffende, betrouwbare en competitieve logistieke oplossingen bieden. Zowel voor opslag als voor de distributie naar onze verdelers in heel België.

We doen al geruime tijd een beroep op de langetermijnservice van een partner als VPD om permanent in te spelen op de wensen van onze klanten.Patrick Sohier , CEO Liebherr

Onze diensten


VPD verzorgt uw logistiek van A tot Z

Alt Text

VPD@HOME


VPD is gespecialiseerd in 2-Man Delivery. Twee VPD-medewerkers vervoeren uw goederen en brengen ze binnen bij uw klant.


lees meer

Alt Text

Transport


Dankzij jarenlange ervaring heeft VPD de nodige kennis én middelen voor een vlekkeloos en professioneel transport van uw goederen.


lees meer

Alt Text

Distributie


VPD verzorgt dagelijks uw afhalingen en leveringen over heel België en Luxemburg dankzij een efficiënte 24-uur service.


lees meer
Alt Text

Logistiek


VPD beschikt over een sterk uitgebouwde logistieke service. Handig voor ons, een belangrijke troef voor u!


lees meer

Bedankt voor de steeds vlotte en vriendelijke bediening. Laat ons zo nog jaren samenwerken !BATISELF – Centraal Magazijn te Kontich

Green Freight Europe


VPD doet er alles aan om de CO2-uitstoot van zijn logistieke activiteit te beperken. Onze vloot bestaat dan ook enkel uit vrachtwagens die aan de EURO6-emissienorm voldoen. Onze chauffeurs krijgen bovendien specifieke trainingen en VPD hanteert een milieubewiste bedrijfsvisie.

lees meer


Referenties

Contact


Graag meer informatie over onze service? Neem contact op met een van onze medewerkers. Ze helpen u graag verder.

Hoofdkantoor
MET CAMERABEWAKING


Bergensesteenweg 719
1502 Lembeek

Distributiecentra


Rue de Bruxelles 109,
1480 Tubize

Contacteer ons!


E-mail:          info@vpd.eu
Telefoon:     +3223914190
Fax:             +3223914199

Dirk Van Peteghem

Management
T: +32 2 391 41 96
E: dirk.van.peteghem@vpd.eu

Benny Rener

Management
T: +32 2 391 41 85
E: benny@vpd.eu

Eric Debraekeleer

Management
T: +32 2 391 41 90
E: eric.debraekeleer@vpd.eu

Nathalie Debraekeleer

Management
T: +32 2 391 41 98
E: nathalie.debraekeleer@vpd.eu

Heidi Ruth

HR & Insurance & Personnel management
T: +32 2 391 41 92
E: heidi.ruth@vpd.eu

Nathalie Navez

Financial Department
T: +32 2 391 41 98
E: nathalie.navez@vpd.eu

Eline Pauwels

Financial Department
T: +32 2 391 41 84
E: eline@vpd.eu

Paul Veulemans

Fleetmanager
T: +32 2 391 41 90
E: paul.veulemans@vpd.eu

Bart Vandercammen

Planning
T: +32 2 391 41 94
E: bart.vandercammen@vpd.eu
E: planning@vpd.eu

Karin Ghijselings

Planning
T: +32 2 391 41 93
E: karin@vpd.eu
E: planning@vpd.eu

Dorien swalus

Planning 
T: +32 2 391 41 83
E: dorien@vpd.eu
E: planning@vpd.eu

Geert Decamps

Planning IKEA
T: +32 2 391 41 91
E: geert.decamps@vpd.eu
E: ikeaplanning@vpd.eu

Alija Ismic

Planning IKEA
T: +32 2 391 41 95
E: alija@vpd.eu
E: ikeaplanning@vpd.eu

Jens Mievis

Planning IKEA
T: +32 2 391 41 86
E: jens@vpd.eu
E: ikeaplanning@vpd.eu

Gevin Dufraine

Warehouse Schmidt
T: +32 2 391 41 90
E: gevin@vpd.eu

Patrick De Jaeger

Warehouse Supervisor
T: +32 2 391 41 90

Gregory Van de Gucht

Warehouse Supervisor
T: +32 2 391 41 90

Jos Debast

Warehouse Tubize
T: +32 472 12 35 07
E: jos@vpd.eu

Matthias Vande Weghe

Warehouse Genk
T: +32 493 51 39 82
E: matthias@vpd.eu

Patrick Daniels

Warehouse Genk
T: +32 473 91 66 04
Patrick.daniels@vpd.eu